Hlavní pracovní činnosti:

Co vás čeká
  • počáteční konfigurace a testování WAN na CE zařízeních
  • změny konfigurace WAN u PE zařízení během konfigurace MACD--implementace konfigurací L2 a L3 v privátních
MPLS sítích
  • testování a odstraňování problémů na nově dodaných komponentech
  • spolupráce s technickými i netechnickými týmy

Požadujeme:

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • technická znalost na úrovni CCENT (průmyslová
certifikace není nutností)
  • znalost řídicích systému výhodou (ESP, IPSM, TYRA)
  • zkušenosti s CICSO routingem a switchingem
  • plynulá angličtina
  • flexibilita, spolehlivost

Nabízíme:

A na tohle se můžete těšit
  • možnost spolupráce se společností Verizon
(jedním z největších poskytovatelů telco služeb
na světě)
  • hlavní pracovní poměr
  • zázemí silné společnosti, multikulturní prostředí
  • každodenní využití jazyků
  • příjemné pracovní prostředí v dynamickém
kolektivu
  • možnost dalšího osobního i pracovního
rozvoje/kariérního postupu (CISCO/ITIL akademie)
  • další zaměstnanecké výhody

Kontakt:

Kokeš Jakub
jakub.kokes@okin.eu